`

 

Baza turystyczna Matejowy Dworek


  1. Dane kontaktowe  

Matejowy Dworek
Matejowy Dworek
 

Ulica: Jeziorna 2
 

Kod Pocztowy: 78-449
 

Miasto: Borne Sulinowo

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.matejowydworek.com

 

Osoba Kontaktowa: Marek
 

Tel.: 94 373 10 00
 

Tel. kom.: 505 808 824
 

  2. Opis  

 

Serdecznie zapraszamy do naszego Dworu położonego wśród sosnowego lasu, w parkowej części miasta Bornego Sulinowa niedaleko Jeziora Pile.

 

Dodatkowe informacje:

Serdecznie zapraszamy do naszego Dworu położonego wśród sosnowego lasu, w parkowej części miasta Bornego Sulinowa niedaleko Jeziora Pile.

W miejscu tym czas płynie wolniej a bliskie otoczenie przyrody pozwoli Państwu sowicie wypocząć.

Budynek położony jest przy ulicy Jeziornej. Za czasów "niemieckich" rezydencja Fiedricha von Paulusa, a "radzieckich" kwatera Oficerów sztabu dywizji. Do dnia dzisiejszego jest to najbardziej urokliwa część miasta zwana "dzielnicą willową".

Pensjonat liczy 10 pokoi 2, 3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone  są w łazienki, w każdym pokoju jest telewizor oraz internet (bezprzewodowy). Dla gości pensjonatu są do dyspozycji dwa aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem. Ponadto na terenie obiektu znajduje się wiata "grilowa", krąg na ognisko, parking, boisko do badmintona, ogród za Dworem, a dla najmłodszych mały plac zabaw.

Dawniej dom dla wyższych oficerów armii niemieckiej a później radzieckiej, dzisiaj "Matejowy Dworek" razem ze swymi właścicielami zaprasza na odpoczynek i zwiedzanie nieprzebytych lasów i jezior.

  3. Mapa  

  4. Zdjęcia  

  5. Rezerwacja  

 

Rezerwacja on-line

  6. Oferty spec.  


   

  

 
Powered by Sigsiu.NET
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Sprawdź wolne noclegi

Polecamy

LogowanieStatystyki
Użytkowników : 107
Pozycje : 51
Zasoby : 6
Odsłon : 315461