`

 

Baza turystyczna Dom nad Jeziorem


  1. Dane kontaktowe  

Dom nad Jeziorem
Dom nad Jeziorem
 

Ulica: Silnowo 65
 

Kod Pocztowy: 78-446
 

Miasto: Silnowo

 
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
http://www.domnadjeziorem.pl

 

Osoba Kontaktowa: Leszek Olszewski
 

Tel.: 94 375 22 74
 

Tel. kom.: 785 187 467, 601 412 856
 

Fax: 94 375 22 74

  2. Opis  

 

Oferujemy Państwu pobyt w komfortowym „Domu nad jeziorem”, obiekcie położonym na 2.5ha. zalesionym terenie w miejscowości Silnowo nad jeziorem Pile – Pojezierze Drawskie.

 

Dodatkowe informacje:

Za jakość oferowanych usług oraz standard obiektu "Dom nad jeziorem" zdobył I miejsce w konkursie na najlepszego usługodawcę w branży turystycznej na Pojezierzu Drawskim.

Zdrowe i grzybne lasy, piękne i czyste jeziora, wspaniałe powietrze, oraz cisza i spokój - wszystko dzięki temu, że w okolicy nie ma żadnego przemysłu to chyba wystarczająco dużo, aby skusić się i odwiedzić ten malowniczy zakątek Polski.

Są tu wspaniałe warunki, aby odpocząć, zregenerować siły, odreagować stresy i problemy dzisiejszych czasów.

Zapraszamy przez cały rok na krótszy lub dłuższy pobyt w naszym domu, w kameralnej i ciepłej atmosferze (weekend lub wczasy rodzinne), zarówno indywidualnych gości jak również firmy, które mogą zorganizować u nas szkolenia lub spotkania integracyjne dla swoich pracowników - maks. dla 72 osób (możemy przyjąć grupy do 100 osób rezerwując dodatkowe noclegi w pobliskich obiektach turystycznych), a także Pary Młode, które mogą zorganizować wesele w pięknej okolicy wśród natury.

Preferujemy w oparciu o własną bazę sportowo – rekreacyjną aktywny wypoczynek w otoczeniu pięknej i czystej przyrody, komfortowe warunki pobytu, oraz domowe - smaczne i zdrowe jedzenie (szwedzki stół).

W trosce o Państwa zdrowie zachęcamy do korzystania z odnowy biologicznej: sauny fińskiej, jacuzzi, sauny na podczerwień – infrared oraz siłowni a także z odkrytego basenu pływackiego z podgrzewaną wodą w sezonie letnim (tj. od maja do września).

  3. Mapa  

  4. Zdjęcia  

  5. Rezerwacja  

 

  6. Oferty spec.  


   

  

 
Powered by Sigsiu.NET
Online
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Sprawdź wolne noclegi

Polecamy

LogowanieStatystyki
Użytkowników : 107
Pozycje : 52
Zasoby : 6
Odsłon : 422181